Üle 30€ ostudele transport TASUTA (va HotBin)
0
Sinu ostukorv

Majutus ja toitlustus

BioBag pakub laias valikus tooteid orgaaniliste jäätmete kogumiseks valdadelt, suurköökidelt ja teistelt asutustelt.  Meie tooted on jätkusuutlikuks alternatiiviks tavalistele plastiktoodetele.

Majutus- ja toitlustusvaldkond tekitab suurel hulgal orgaanilisi jäätmeid. Need jäätmed on tohutu ressurss, mis ei tohiks prügimäele sattuda. Parim viis orgaaniliste jäätmete käsitsemiseks on komposteerimine. Komposteerimise tulemuseks on väärtuslik ja kvaliteetne toode, mis võimaldab hoida kulusid kokku ka prügiveo pealt. Kõige kulutõhusamaks ja hügieenilisemaks orgaaniliste jäätmete kogumise vahendiks on BioBag’i 100% komposteeritavateks sertifitseeritud kotid. Seritifikaatide kohta on võimalik lugeda lähemalt siit.

Majutus- ja toitlustusasutustele
mitut tüüpi prügikotid

BioBag’i väiksemad 8-, 10-, 20- ja 30-liitrised kotid sobivad erinevas suuruses konteineritesse. Suuremate konteinerite jaoks pakub BioBag 35- kuni 240-liitriseid kotte. Kasutades prügikonteinerites täielikult komposteeritavaid kotte, tagate parema hügieeni ja ei pea konteinereid nii sageli puhastama. BioBag’i hügieenilised prügikotid on mõeldud kasutamiseks konteinerites ja prügikastides, paksemad ja tugevamad kotid sobivad jäätmete kandmiseks.

Jätkusuutlik valik

BioBag valmistab ja müüb keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke tooteid, mida saab komposteerida ja loodusesse tagasi suunata, aidates seega kaasa kasvuhoonegaaside vähendamisele. Toidujäätmete ja teiste orgaaniliste jäätmete komposteerimine on oluline ja kasvav trend paljudes riikides. Komposteerimisel on keskkonnakaitse seisukohalt mitmeid eeliseid. Oleme väga uhked, et mängime selles protsessis olulist rolli.

Lisainfo ja hinnapakkumised:
Helista +372 529 3109
Kirjuta info@biobag.ee