Üle 35€ tellimustele pakiautomaat TASUTA
0
Your Cart

Millest on tehtud BioBagi kompostitavad ja biolagunevad prügikotid?

BioBag – täielikult kompostitav ja biolagunev prügikott, spetsiaalselt keskkonnasõbralikuks ja mugavaks biojäätmete kogumiseks. BioBagi kotid on toodetud patenteeritud materjalist MATER-BI mis on saadud teedrajavate tehnoloogiate abil ja mille põhikomponentideks on tärklis, taimeõlid ja biolagunev polümeer.
MATER-BI töötati välja Itaalia ettevõtte Novamonti poolt, läbi 25 aasta kestnud teadusuuringute ja innovatsiooni, et pakkuda lahendusi konkreetsetele keskkonnaprobleemidele. Kõrge taastuv tooraine sisaldus võimaldab optimaalset orgaaniliste jäätmete käitlemist ja vähendab keskkonnamõju.

MATER-BI

MATER-BI on bioplast, mille omadused ja kasutusomadused on väga sarnased traditsiooniliste plastide omadega, kuid samas kompostitav ja biolagunev vastavalt Euroopa standardile EN 13432. EN13432 kinnitab, et tooted on mikroorganismidele täielikult hävitatavad ega jäta endast maha kahjulikke aineid. Seega võivad BioBagi kliendid olla kindlad, et kasutavad kõige keskkonnasõbralikumaid ja kvaliteetsemaid tooteid.

Aastast 2015 valmib BioBagi põhitoodang Eestis, Hiiumaal paiknevas tehases. Tehas on loodud efektiivseks ja range kvaliteedikontrolliga spetsiaalsete biolagunevate pressitud, prinditud ja ümbertöödeldud toodete valmistamiseks. Tooraine tarnitakse siia Itaaliast ja sellest valminud tooteid eksporditakse üle maailma. Oleme selle üle väga uhked.