0
Your Cart

Millest on tehtud BioBag’i kotid?

Kõik BioBag’i kotid on 100% kompostitavad ja biolagunevad. Need on tehtud patenteeritud materjalist Mater-Bi, mis on saadud teedrajavate tehnoloogiate abil ja mille põhikomponentideks on tärklis, taimeõlid ja biolagunev polümeer.
Mater-Bi töötati välja Itaalia ettevõtte Novamont´i poolt, läbi 25 aasta kestnud teadusuuringute ja innovatsiooni, et pakkuda lahendusi konkreetsetele keskkonnaprobleemidele. Kõrge taastuv tooraine sisaldus võimaldab optimaalset orgaaniliste jäätmete käitlemist ja vähendab keskkonnamõju. Tootmises kasutatakse vaid geneetiliselt muundamata taimesaadusi.

Mater-Bi

Mater-Bi on bioplast, mille omadused ja kasutusomadused on väga sarnased traditsiooniliste plastide omadega, kuid samas kompostitav ja biolagunev vastavalt Euroopa standardile EN 13432. EN13432 tähendab, et tooted on mikroorganismidele täielikult hävitatavad ega jäta endast maha kahjulikke aineid. BioBag’i kliendid võivad olla kindlad, et kasutavad kõige keskkonnasõbralikumaid ja kvaliteetsemaid tooteid.

Ja kas teadsid, et juba aastast 2015 tuleb BioBag’i põhitoodang Eestist, mida eksporditakse edasi üle maailma? Oleme uhked oma Hiiumaal paikneva tehase üle, mis on loodud efektiivseks ja range kvaliteedikontrolliga spetsiaalsete biolagunevate pressitud, prinditud ja ümbertöödeldud toodete valmistamiseks.